Czas na fazę pucharową! Teraz zagrają najlepsi z grup A, B, C, D.

Drużyny Holandii i Senegalu nie zawiodły swoich fanów. Wyszły z grupy A i powalczą dalej w fazie pucharowej. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w grupie B. Większość kibiców stawiała przed mistrzostwami na Anglię i Walię. Pierwsza oczywiście nie zawiodła, jednak drużyna Walii sprawiła swoim kibicom niemiłą niespodziankę. Zajęli oni ostatnie miejsce w grupie odpadając z turnieju w fatalnym stylu.

Taka sama sytuacja jest z drużyną Danii. Większość kibiców liczyła na spokojne wyjście tego zespołu z grupy, gdyż byli obok Francji faworytami. Nie udało się im wykonać planu. Francja pokazała iż jest w formie, a szczególnie że ma bardzo szeroką kadrę i przechodzi dalej, aby bronić tytułu mistrza. Swoją robotę wykonała również Argentyna, która pokazała, że warto na nich stawiać. Nie da się ukryć że wielkim zaskoczeniem grupy C jest awans Polski. Od 36 lat nasza reprezentacja nie wychodziła na mistrzostwach z grupy, a tu taka miła niespodzianka. Oczywiście co do stylu gry naszych zawodników można mieć dużo do życzenia, ale liczy się efekt końcowy, a nim jest awans do fazy pucharowej o czym marzyli wszyscy kibice.

               Przed nami pierwsze mecze 1/8 finału.

W dniu 3 grudnia Holandia zagra z USA, natomiast Argentyna z Australią.

W dniu 4 grudnia Anglia z Senegalem a nasza drużyna po 40 latach spotka się ponownie z Francją.  

Jeżeli chcecie skorzystać z ofert legalnych firm bukmacherskich i zagrać na mecze w fazie pucharowej to sprawdzajcie oferty jakie są dostępne na naszej stronie. Macie możliwość odebranie wielu bonusów, w tym także darmową gotówkę. Sprawdzajcie gdzie nie macie jeszcze założonego konta i typujcie za Freebety!

więcej tematów >