Już pod koniec grudnia rozpoczynają się Mistrzostwa Świata 2023 w darcie.

Zawody odbywają się corocznie w okresie noworocznym, zazwyczaj pomiędzy Świętem Bożego Narodzenia i Świętem Trzech Króli. Obecnym mistrzem ze stycznia 2022 jest Peter Wright, który pokonał w finale Michaela Smitha wynikiem 7-5. Niestety Polak Krzysztof Ratajski odpadł w trakcie trwania turnieju i zakończył swój udział bez wielkiego sukcesu.

Dart jest popularną grą na całym świecie. W Polsce gromadzi coraz więcej kibiców zarówno przed TV jak i w pubach przy grze. Jesteśmy bardzo ciekawi jakie niespodzianki czekają nas w tym roku. Zawody są transmitowane w Eurosporcie ale także w TVP Sport. Dzięki temu możemy być na bieżąco i śledzić fantastyczne pojedynki. Warto rzucić okiem i zobaczyć z jaką łatwością wchodzą niektórym 180 albo jak szybko kończą partie 9 lotką!

Legalni bukmacherzy w swojej ofercie posiadają także możliwość obstawiania darta. Warto sprawdzać kursy na faworytów i stworzyć ciekawe kupony. Okres świąteczny może okazać się bardzo szczęśliwy i darmowe bonusy mogą zmienione w wielkie wygrane. Zarejestruj konto w jednej z firm dostępnych na naszej stronie i korzystaj z promocji bukmacherskich.

więcej tematów >