Raków Częstochowa gra o Ligę Mistrzów!

Rozpoczynamy walkę o fazę grupową Ligi Mistrzów. W tym sezonie reprezentuje nasz nowy Mistrz Polski czyli Raków Częstochowa. Trzymamy kciuki za dobry mecz, wysokie zwycięstwo i awans krok po kroku.

Już dziś o 20:00 Raków będzie podejmować w II rundzie eliminacji do Champions League, Florę Tallin z Estonii. Faworyt jest jeden, ale trzeba to potwierdzić na boisku. Stadion w Częstochowie będzie dziś szczelnie wypełniony do ostatniego miejsca i liczymy że cała drużyna na początku tej trudnej drogi pokaże się z dobrej strony.

Rywal, czyli Flora, nie jest może bardzo wymagającym przeciwnikiem, ale mamy doświadczenie że nie z takimi ekipami nasze polskie drużyny odpadały. Raków dobrze przepracował okres przygotowawczy, zagrali 3 mecze kontrolne z których wygrali 2 i strzelili aż 7 goli, tracąc 3. Liczymy dziś na dobry i ofensywny football oraz sporo goli. Sądzimy że już w tym pierwszym pojedynku będą chcieli postawić na swoim i na rewanż pojechać z wysoką zaliczką.

Goście to Team, który gra aktualnie sezon w swojej lidze. Ostatnie mecze to przeplatanka zwycięstw z remisami. Szczególnie gorzej im idzie na wyjazdach więc sądzimy, że warto to dziś wykorzystać. Kursy bukmacherskie ewidentnie nie dają żadnych szans przyjezdnym, a my w typie stawiamy na over 2,5 goli!

Tu możecie sprawdzić nasz dzisiejszy typ: https://bonusforfree.com/typy-bukmacherskie/rakow-czestochowa-flora-tallin/

Zarejestruj się i odbierz Bonusy: bit.ly/3Wp5THo

więcej tematów >