Od dnia 5 listopada 2022 roku na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle rozpoczęła się 44 edycja Pucharu Świata mężczyzn w skokach narciarskich.

Wśród Polaków którzy wystartują w tym sezonie są m.in. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Jakub Wolny, Aleksander Zniszczoł, Stefan Hula, Kacper Juroszek, Klemens Murańka, Maciej Kot, Tomasz Pilch, Andrzej Stękała, Jan Hadbas.

Po pierwszych zawodach inauguracyjnych w Wiśle na prowadzeniu jest Dawid Kubacki, który zdobył 200 pkt, następnie Hallor Egner Granerud (Norwegia) 130 pkt, trzecie miejsce należy do Stefana Kraft (Austria) 105 pkt.

W pierwszej dziesiątce na 6 miejscu znalazł się Piotr Żyła z 74 pkt. Pozostali nasi skoczkowie zajmują kolejno 19 miejsce Kamil Stoch, 20 miejsce Paweł Wąsek, 32 miejsce Tomasz Pilch i 35 miejsce Stefan Hula.

W weekend 26 i 27 listopada 2022 roku skoczkowie narciarscy zabierają nas do miejscowości Ruka w Finlandii, gdzie odbędą się konkursy indywidualne.

Na naszej stronie BonusForFree.com możesz skorzystać z ofert legalnych firm bukmacherskich i postawić na faworytów skoków narciarskich. Skorzystaj z proponowanych przez nas bonusów i promocji od firm bukmacherskich i baw się dobrze typując wyniki.

więcej tematów >