Ustawianie meczy piłkarskich to już epidemia?

Ostatnia informacja, jaka obiegła świat piłkarski to spora afera! Zamieszani w nią są sędziowie z Chorwacji, którzy sędziowali pojedynek reprezentacji Polski! Szok i niedowierzanie, ale tak to prawda i jest coś na rzeczy. Całą sprawą zajmuje się już UEFA.

To, że w meczu Polska U21 – Turcja U21, doszło do dziwnych rzeczy wiemy nie od dziś. Trener Turcji miał wielkie pretensje do sędziów i powiedział jedynie, że było to niesprawiedliwe. O co dokładnie chodzi? Po pierwsze ktoś postawił zakład na żywo, za prawie 80 000 euro, że w pierwszej połowie będą przynajmniej 2 gole. Pierwszy gol dla Polaków był prawidłowy, ale nikt nie miał z nim problemu. Natomiast drugi gol był bardzo naciągany! Sędzia podyktował pod koniec 1 połowy rzut karny dla Polski. Karny dodajmy dość kontrowersyjny! Kolejna sprawa, nasz zawodnik go nie wykorzystał i… Sędzia nakazał powtórkę! Nic dziwnego? Przecież tak się dzieje często, bramkarz za szybko ruszył i nie dotykał linii bramkowej, lub zawodnik z pola wszedł na pole karne za szybko. Tu jednak wszystko było dobrze! Powtórka karnego i znów pudło, ale dobitka to już gol, a sędzia go zalicza.

Temat jest badany. Wszystko wygląda na to, że faktycznie sędziowanie nie było prawidłowe, a rzut karny był podyktowany specjalnie przez sędziego głównego. Houston mamy problem! Tak, to już kolejna sprawa w krótkim czasie. Czy mamy do czynienia z problemem sprzedaży meczów? To już epidemia? Takie rzeczy to oczywiście nie odosobnione przypadki, ale w ostatnim czasie zdarzają się bardzo często. Zakłady bukmacherskie są bardzo popularne, a nie od dziś wiadomo, że ludzie związani ze sportem lubią hazard. Firm bukmacherskich jest bardzo dużo, a ich reklamy widnieją wszędzie. Na naszej stronie sami możecie sprawdzić najlepsze firmy bukmacherskie, które są legalne w Polsce. Bonusy, promocje i szybki zarobek przyciąga. Jak widać nie tylko kibiców, do których oferta jest kierowana, ale także do sportowców oraz innych ważnych person.

Graj rozważnie i z głową! BONUSY są po to, żeby z nich korzystać, ale podejdź do tematu bardzo rozsądnie. Grając korzystaj z naszej strony, typuj sprawdzone typy oraz wykorzystuj najlepsze promocje. O trzeba zrobić, aby otrzymać darmowy bonus lub dodatkową gotówkę? Sprawdźcie firmy bukmacherskie na naszej stronie, czytajcie opisy i recenzje, a potem podejmujcie decyzje o grze. Możecie wybrać baner i przenieść się od razu na stronę rejestracji w legalnych firm bukmacherskich!

więcej tematów >